ADLAND PPHU
ENERGIA POD KONTROLĄ
OFERTA
odkurzacze centralne


       Sposób sprzątania odkurzaczem centralnym nie różni się od sprzątania odkurzaczem tradycyjnym. Jest natomiast zdecydowanie skuteczniejsze, gdyż jednostka centralna systemu centralnego odkurzacza wytwarza dużo większe podciśnienie i przepływ powietrza, a wąż jest dużo lżejszy i łatwiejszy w użyciu niż przenośny odkurzacz, który trzeba za sobą przenosić z pokoju do pokoju. Odkurzanie przebiega cicho,  gdyż działającej jednostki centralnej nie słychać w pomieszczeniach mieszkalnych. Nie słychać silnika, nie widać  zbiornika na kurz. Są one zamontowane w garażu, kotłowni lub pomieszczeniu gospodarczym.  Jedynymi widocznymi elementami systemu są gniazda ssawne,  połączone z jednostką centralną systemem  orurowania i zestaw do sprzątania, który używa się podobnie do zestawu z odkurzaczy przenośnych. Powietrze z kurzem zasysane jest giętką rurą zestawu sprzątającego podłączoną do najbliższego gniazda ssawnego i siecią rur ukrytych w ścianach zostaje przetransportowane do jednostki centralnej.  . Jednostka centralna oczyszcza zassane powietrze, a następnie wydmuchuje je bezpowrotnie na zewnątrz domu. System załącza sie automatycznie.
      Proponujemy niezawodne, sprawdzone, doceniane i chętnie wybierane konstrukcje, o solidności których może świadczyć  wieloletni okres gwarancji na wybrane modele.

    Jeśli jesteś na etapie budowy domu, gorąco namawiamy na wykonanie instalacji centralnego odkurzania właśnie teraz. Koszty materiałów instalacyjnych nie są wysokie, a sprawny instalator  zamontuje je w ciągu jednego dnia.  Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi elementami systemu.
 

 
OFERTAFIRMAPROSPEKTY I OPRACOWANIAINSTRUKCJE OBSŁUGI PROMOCJE WYPRZEDAŻKONTAKT Z NAMIFOTO GALERIA